Tablet Pc Aldım ve Yorumum

0

my-tabletGünümüzde teknoloji ve yaşam iç içe iki kavram durumunda. Artık insanlar interneti günün her saatinde kullanıyorlar. Arkadaşlarıyla, ailesiyle ya da başka birçok kişiyle görüşme, mesajlaşma işlerini internetten halledebiliyor, internet adına ulaşmak istedikleri her şeye bir tıkla ulaşabiliyorlar. İnternetin bu kadar yaygın olarak kullanılmasıyla da insanlar kişisel çalışmalarını, resimlerini ya da buna benzer dosyalarını her zaman yanlarında taşıma ihtiyacı duyuyorlar.

İhtiyaç duydukları nesneye o anda ulaşabilmeleri ihtiyaçlarını anında cevap alabilmelerine ve zamandan tasarruf etmeye fırsat veriyor. Gerek bilgisayarların büyük ve ağır olması gerekse her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte insanlar daha iyiyi aramaya başladılar. Bu sayede de tabletler son zamanların en çok tercih edilen ürünleri arasında yer almayı başardı. İnsanlar tableti tercih etmekte çokta haksız sayılmazlar çünkü bir bilgisayarın yapabildiği hemen her şeyi yapabilen tabletlerin şık ve ince tasarımları yanımızda taşıyabilmemizde bizi cebeden sebepler arasında.

tablets

Bende bu kervana katılanlardan biri olarak sizlere bu konuyla ilgili tecrübelerimi paylaşacağım.
Öncelikle şunu söyleyeyim eğer tablet alacaksanız ücretinden önce özelliklerine bakmanızda fayda var derim. Yani alacağınız ürünün size yetebileceğinden emin olmanız lazım. Mesela hepimiz ilk olarak masaüstü bilgisayar kullandık, daha sonra kablosuz özelliği olduğu için laptopa geçtik. Bugün ise laptopları bırakıp tabletlere ya da cep telefonlarına geçiyoruz. Yani sahip olduğumuz ürünler bir zaman sonra artık bizim isteklerimizi karşılamamaya başlayabiliyor. O yüzden tablet alırken birinci kuralınızın kalite olmasında fayda var. Sizin isteklerinizin ne kadarını karşıladığına, tableti almaktaki amacınıza ne kadar uyduğuna bakmalısınız. Bütün özelliklerinin size uyduğunu düşündüğünüz tableti almanın ikinci aşaması olan ücrete geçebilirsiniz artık. Çünkü aynı ürün birçok farklı fiyatta olabiliyor. Tablet alırken diğer alışverişlerde olduğu gibi internetten sipariş etmek bana göre en mantıklısı. Çünkü internetten alışveriş yapılan sitelerde, mağazalarda satılan ürünlere yansıyan bazı fiyatlar yansımıyor. Ve internet sitelerinde markalar çok sıklıkla kampanyalar yapabiliyorlar. Bu yapılan kampanyalarla fiyatının çok daha altında bir ücrete alabiliyorsunuz tabletinizi. Ayrıca bütün mağazaları gezmeye de ne gücünüz yeter ne de vaktiniz.

Bu yüzden online alışverişi tavsiye ederim çünkü evinizin rahatlığında piyasadaki bütün ürünleri incelemiş olursunuz.
Ben tablet alırken birçok sitede çok farklı fiyatlar gördüm. Kimileri uçmuştu fiyat olarak kimileri ise çok daha altında fiyat söylüyordu. Böyle ucuz siteler yerine Tabletinizi kurumsal nitelikte bir siteden almakta fayda var. Sizin için birkaç tanesini paylaşacağım.
Tabii bu kadar ince eleyip sık dokuduktan sonra aldığımız tabletlerimizin uzun ömürlü olmaları için ona bir de kılıf almamız gerekiyor. Kılıfın yanı sıra tablet aksesuarları satın alabilirsiniz.

Tabletimizin çizilmemesi, üzerindeki çıkış boşlukların tozlanıp kalitesinin azalmaması için tablet kılıfları önemli bir unsur niteliği taşımaktadır. Ancak kılıf seçerken aleti koruyacak gözüyle bakmamak lazım. Tablet kılıfları hem sizinle hem de tabletinizle sürekli temas halinde olacağı için sağlıklı malzemeden üretilmiş olmasına ve hemen aşınmamasına dikkat etmek gerekir. Burada da tabletlerde olduğu gibi her şeyiyle araştırma yapmanızda fayda var. Ayrıca çeşit çeşit üretilen kılıflarla çeşitlerinizi renklendirebilir, kendinize her gün yeni bir hava da katabilirsiniz.
Tablet kılıfları için ziyaret edebileceğin siteler mevcuttur ancak ben kendi alışveriş yaptığım siteyi tavsiye ediyorum size. site https://724tikla.comİyi alışverişler.

 

Bu bir tanıtımdır.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer içerikleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.