Nokia 5800 Foursquare Uygulaması

24

Nokia E5 telefonumun arıza yapması sonucunda eski telefonum Nokia 5800 Express Music telefona geçiş yaptım. Aktif olarak sosyal ağları kullanan biri olduğum için sosyal ağ uygulamalarımı telefona tekrar yüklerken foursquare uygulamasını ovi store’da bulunmadığını farkettim. Foursquare bildiğiniz gibi gittiğiniz mekanlardan bildirim yapmanızı ve buralarda sürekli bulunarak burada mayorluk kazanmanızı sağlayan eğlenceli bir uygulama. Arkadaşlarınızla sürekli gittiğiniz mekanlarda mayorluğu kapmak için sürekli bir yarış içersinde oluyorsunuz. :) Bu ufak açıklamadan sonra konuya geri dönelim. Bu uygulamanın Ovi store’da bulunmaması nedeniyle internette biraz araştırma yaptım. Aslında uygulama mevcutmuş ama ben bunu kuramadım. Bulduğum bir sitedeki foursquare uygulama kurulum dosyasını (.sis) telefonuma atıp sorunsuz şekilde kurulum yaptım ve telefonumda bu uygulamayı çalıştırmayı başardım.

Aşağıdaki linkten sizde kullandığım uygulamayı indirebilirsiniz.

Son olarak https://foursquare.com/mobile adresi üzerinden uygulama kullanmadan bu sosyal ağı kullanabilirsiniz.

Foursquare nokia uygulama dosyası: Foursquare_v1.0.6_S60v5

Foursquare dosya şifresi: gokselozardali.com

foursquare-logo

foursquare-v1

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer içerikleri

24 Yorumlar

 1. ErhanAydın diyor

  Cihazınızın hackli olduğundan emin olmadıysanız connection error hatası alırsınız

 2. serhat diyor

  connection error hatası veriyor napmalıyız?

 3. Nazlı diyor

  Telefonum nokia 5800 xpressmusic forsquare yi indirmek istiyorum ama indiremiyorum.facebook ile kayıt oldum ve telefon da eposta şifre ile giriş yapmamı istiyor.yardımcı olabilirmisiniz ?

  1. Göksel ÖZARDALI diyor

   Site üzerindeki foursquare uygulamasını bu gece içerisinde tekrar güncelleyeceğim. Akşam 18.00’den itibaren tekrar indirip, dener misiniz??

   1. Nazlı diyor

    Tamam teşekkürler

Sayfa 2 2 Önceki

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.