İngilizce Kursları

0

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere ingilizce kursları hakkında çok önemli bilgiler vereceğim. Bilindiği üzere lisan problemi yani yabancı dil bilmemek ciddi bir problem. Gelişen değişen dünyaya iletişim teknolojilerine ayak uydurabilmek için mutlaka evrensel dil haline gelen ingilizceyi tam bilmek gerekiyor. Türkiye’de iyi gelir getiren bir işte çalışmanın altın kuralı iyi derecede ingilizce bilmekten geçiyor. Fakat ingilizce eğitiminin milli eğitim okullarında iyi durumda olduğu söylenemez bu yüzden paralı eğitim veren özel okul veya kolejler dışındaki okullarda ingilizce dersleri yetersiz olduğu kadar verimsiz olduğu su götürmez bir gerçektir. Hal böyle olunca özel okula gitme şanşını yakalayamayanların ingilizce dil eğitimi konusunda kendisini geliştirmesi, yabancı dil kullanımını yazma, konuşma, anlama ve dinleme bakımından ilerlemesi için ingilizce ders almaktan başka çaresi yok gibi görünüyor. Öte yandan 3 yıl ortaokul, 3 yıl lisede ingilizce dersi görerek toplamda 6 yıl eğitim
gördükten sonra insanların ingilizce konuşamayışı ilginç değil mi? Yada hayatında ingilizce namına tek ders görmemiş olan istanbul sultanahmet meydanı’nda simit satan adamın turistlerle konuşanilmesi dahada ileri giderek şakalaşacak kadar iletişim kurabilmesindeki sihir nedir?

ingilizce-kurslari

Elbette ortada sihir falan yok! İşin püf noktası pratik ve yanlış yapma korkusuna kapılmadan cesaretle konuşmaktan geçiyor..

Bir lisan bir insan sözü ne kadar doğru söylenmiş.. Artık ingilizce bilmek zaruret halini almışken doğru şekilde aksan sahibi olmak gerekiyor. Akıcı ve takılmadan konuşmak mesleki anlamlı terminolojik kelimelere hakim olarak iyi derecede ingilizce konuşur olmak ilerdeki iş hayatınızda size kapıları ardına kadar açacak bir özellik oluyor.

İngilizce konusundaki eğitim eksikliğinden kaynaklanan boşluğu dolduran kurslar temel noktadan sıfır seviyesi denilen pre-intermediate’den başlayarak kurlar halinde aşama aşama sizi ingilizceye yaklaştırıyorlar. İngilizce kursları içinde var olan konuşma klüpleri, sinema salonları akıllı tahta sistemleri hizmetinize sunuluyor.

İstanbul’da ingilizcenizi ilerletmek yada toefl, ielts ve akademik sınavlara hazırlık yapabileceğiniz teknolojiyle donatılmış bakırköy ingilizce kursu delta english academy tam size göre.. Sınırsız katılabileceğiniz konuşma klüpleri, dokunmatik bilgisayarların yanısıra harika dekore edilmiş teras kafe çok hoşunuza gidecek. Yabancı ingilizce öğretmenleri ve türkiye’nin en iyi üniversitelerinden mezun deneyimli Türk öğretmenler başarınız için her zaman yanınızdalar. Ayrıca ücretsiz seviye tespit sınavları, ücretsiz ders kitaplarından oluşan harika bir kütüphanelerinin olduğunu söyleyebiliriz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer içerikleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.