Çalışmalarım

PHP Scriptler ve PHP İşleri

Yönetim panelli PHP siteleri yazmak uzun süren çalışmalar oluyor. Özellikle kullanıcının işini karşılayacak sistemi WordPress kullanarak hazırlayabiliyorsam öncelikle bu alanda çalışma yapıyorum. WordPress yapı itibari ile esnek ve mobil alanda uyumlu temalar ortaya çıkarmakta çok avantajlı. Fakat PHP bir scripte ihtiyacınız varsa ya da WordPress’e sıcak bakmıyorsanız sizin için PHP bir site kodlayabilirim. Çalışmalarda veritabanı gerektiğinde öncelikle MySQL teknolojisini kullanıyorum.

Web Tasarım İşleri

İnternet üzerindeki sıradanlaşan sitelerden birina sahip olmak istemiyorsanız, çalıştığınız sektöre uygun çizgilerde size ait özel bir tasarımınız olsun ister misiniz? İstediğiniz tasarımı bizimle paylaşın, sizin için özel bir tasarım oluşturalım.

WordPress Geliştirme

Konu WordPress olduğunda her soruya verecek bir yanıtım, her sorununuza çare olacak bir çözümüm var. Ayrıca WordPress site tasarımı konusunda size yardımcı olabilirim, istediğiniz bir HTML tasarımı sitenize uyarlayarak hazırlayabilir ve hazır mevcut WordPress temalarınızda sizlere destek sağlayabilirim. Yavaşlamış sürekli problemler yaşatan WordPress siteniz varsa gerekli müdahaleleri yaparak sizi bu dertlerden kurtarabilirim.

SEO Eğitimi ve Danışmanlığı

En çok ilgi duyulan konulardan biri olan Arama Motoru Optimizasyonu, bilinen popüler kısa adıyla SEO; web siteleri ile uğraşan herkesin belirli bir bilgiye sahip olması gereken temel konulardan biri.

  • Sitelerinizi SEO kriterlerine uygun olarak düzenlemeyi
  • Sitenizdeki içeriklerinizi SEO uyumlu yazmayı
  • Anahtar kelimelerinizde yükselmek için hangi yolu izlemeniz gerektiğini

öğretiyorum. Ayrıca siteniz üzerinde gereken düzenlemeleri isterseniz ben yapıyorum ve makale, tanıtım vb. çalışmalarda sizlere danışmanlık ediyorum.

Tüm detaylar için iletişim kurabilirsiniz.