Çalışmalarım

PHP Scriptler ve PHP İşleri

Yönetim panelli PHP siteleri yazmak uzun süren çalışmalar oluyor. Özellikle kullanıcının işini karşılayacak sistemi WordPress kullanarak hazırlayabiliyorsam öncelikle bu alanda çalışma yapıyorum. WordPress yapı itibari ile esnek ve mobil alanda uyumlu temalar ortaya çıkarmakta çok avantajlı. Fakat PHP bir scripte ihtiyacınız varsa ya da WordPress’e sıcak bakmıyorsanız sizin için PHP bir site kodlayabilirim. Çalışmalarda veritabanı gerektiğinde MySQL teknolojisini kullanıyorum. MSSSQL ve diğer veritabanı türleri için çalışmalarım devam etmekte.

C# Programlama

Basit otomasyon işleriniz için ihtiyacınız olan masaüstü programı C# teknolojisini kullanarak yazıyorum. Projeleriniz için iletişim kurabilirsiniz.

Web Tasarım İşleri

İnternet üzerindeki sıradanlaşan sitelerden birina sahip olmak istemiyorsanız, çalıştığınız sektöre uygun çizgilerde size ait özel bir tasarımınız olsun ister misiniz? Öyleyse klasikleşmiş tasarım çizgilerinin dışında yaratıcı tasarımlar için ben varım diyorum!

WordPress Geliştirme

Konu WordPress olduğunda her soruya verecek bir yanıtım, her sorununuza çare olacak bir çözümüm var. Ayrıca WordPress site tasarımı konusunda size yardımcı olabilirim, istediğiniz bir HTML tasarımı sitenize uyarlayarak hazırlayabilir ve hazır mevcut WordPress temalarınızda sizlere destek sağlayabilirim. 

SEO Eğitimi ve Danışmanlığı

En çok ilgi duyulan konulardan biri olan Arama Motoru Optimizasyonu, bilinen en popüler adıyla SEO internet siteleri ile uğraşan herkesin belirli bir bilgiye sahip olması gereken temel konulardan biri.

  • Sitelerinizi SEO kriterlerine uygun olarak düzenlemeyi
  • Sitenizdeki içeriklerinizi SEO uyumlu yazmayı
  • Anahtar kelimelerinizdede yükselmek için hangi yolu izlemeniz gerektiğini

öğretiyorum. Ayrıca siteniz üzerinde gereken düzenlemeleri isterseniz ben kendim yapıyorum ve makale, tanıtım vb. çalışmalar konusunda sizlere danışmanlık ediyorum. Kendi hazırladım(yakında) SEO PDF’i ile siteleriniz için büyük bir adım atmak için iletişim kurabilirsiniz.