Arama Sonuçlarında Yıldız

6

Merhaba,son bir haftadır mutlaka dikkatinizi çekmiştir bazı sitelerin yanındaki yıldızlar.Bu yenilik geçtiğimiz günlerde google tarafından oluşturuldu.Web sayfalarındaki yapılan oylamalara göre sitelerin yanlarında yıldızlar çıkıyor.Dikkat çektiği için bizde bunu sitelerimize koyabiliriz.Bunun için wordpress sitelerde basit bir eklenti kurmamız yetiyor.Google zamanla sayfalarımıza yıldızları ekleyecektir.Eklentimiz oylama eklentisi “GD Star Rating” ismini taşıyor.Bu eklentiyi sitelerine kurmak için https://wordpress.org/extend/plugins/gd-star-rating/sayfasına girip eklentiyi indirmeniz yeterli.

Not: eklenti kurulumunda biraz ağır kurulum gerçekleşiyor,eklentinin boyutu fazla olduğundan dolayı,dondu sanıp sayfayı f5 yapmayın,düzelecektir..

GD Post Rating eklentisi ile ilgili yorumlarınızı buradan paylaşabilirsiniz..

[starrating template_id=4 select=”]

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer içerikleri

6 Yorumlar

 1. Metin diyor

  Ben yükledim yıldızların çıkması için ne kadar beklemeli eski yazılarda çıkacak mı?

  1. Göksel diyor

   Bir süre sonra yazılarınızda yıldız çıkmaya başlayacaktır. Yazılarınızdaki yıldız kısmından yazılarınıza yıldız vermeyi unutmayın.

 2. Kemal Yavuz diyor

  Selam hocam bu sistem sadece wp icin mi yoksa html siteler veya wp harici php siteler icinde kullanılan bir sistemmidir ?

  1. Göksel diyor

   merhabalar,bu yıldız sistemi bütün sistemler için geçerli,fakat bu eklenti sadece wordpress için kullanılabiliyor. Diğer scriptler için internette bilgi arayabilirsiniz.

 3. Müzik Dinle diyor

  Bu eklentiyi bende kurdum ancak istediğim like ve unlike sizdeki gibi devre dışı bırakmak. Sadece yıldızlar kalsın istiyorum, nasıl yapabilirim?

  1. Göksel diyor

   eklentinin ayar kısmından Yeşil Simgeye sahip Articles ve Yeşil Simgeye sahip Comments alanlarındaki tikleri kaldırdığınızda like ve unlike kodları kalkacaktır..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.